Szklane drzwi na wymiar

Drzwi to jeden z najważniejszych elementów użytkowych wyposażenia mieszkania. Pozwalają uzyskać efekt otwartych przestrzeni wypełnionych naturalnym światłem. Stanowią one także istotny element jego dekoracji. Drzwi szklane zyskują coraz liczniejsze grono zwolenników. Łączą funkcjonalność z atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądem.
Projektanci doceniają je za możliwość dowolnej aranżacji dzięki wielu rozdają zdobień takich jak piaskowanie czy grawerowanie.

Przeszklenie lad, biurek itp.

Z myślą o bezpieczeństwie wprowadziliśmy nowy produkt- przeszklenia na lady, biurka i inne powierzchnie które chcesz odgrodzić. 

Zdjęcie przedstawia przykładowe rozwiązanie, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, tak aby spełnić oczekiwanie klienta.

Istnieje możliwość wycięcia otworów w szkle dla lepszej komunikacji lub wydania towaru.
Stosujemy szkło VSG 4.4.1 (szkło bezpieczne z folią pomiędzy taflami).
Prześwit między podłożem a dolną krawędzią szkła to 5 cm.

DRZWI PRZESUWNE

Drzwi takiego typu potrafią znacznie zaoszczędzić przestrzeń, dlatego świetnie sprawdzą się wszędzie tam gdzie otwarcie drzwi ograniczało by funkcjonalność przestrzeni lub było wręcz niemożliwe. Nie tylko oszczędzają przestrzeń, ale pozwalają w dyskretny sposób oddzielić garderobę od sypialni lub sypialnię od salonu. Pozwalają również podzielić np. salon od jadalni lub pokoje dzieci, które w razie potrzeby można połączyć jedną przestronną przestrzeń, lub zamienić w dwie przestrzenie do nauki w ciszy i koncentracji.

Szklane drzwi przesuwne jako zabudowa klatki schodowej

Tak jak na przedstawionym zdjęciu pozwalają w sposób niezaburzający linii przejścia przez wiatrołap oddzielić klatkę schodową co pozwala zaoszczędzić na ogrzewaniu oraz wyrównać temperatury panujące w domu.

Oszczędność miejsca

Drzwi szklane w aluminiowej futrynie z oświetleniem LED zastosowane w łazience

DRZWI SZKLANE Z OŚCIEŻNICĄ
(w futrynie)

Drzwi szklane w futrynie należą do kategorii drzwi przymykowych. Są montowane w aluminiowej lub drewnianej ościeżnicy. Wykorzystanie aluminiowej futryny nadaje im nowoczesny, zdecydowany charakter. Dzięki temu są chętnie stosowane jako element aranżacji w biurach i mieszkaniach o nowoczesnym stylu i charakterze. dzięki swojej konstrukcji doskonale wygłuszają.

Rodzaje ościeżnicy ( futryny)

Drzwi wewnętrzne szklane są montowane w futrynie drewnianej lub aluminiowej. Niezależnie od wersji skrzydło mocowane jest na dwóch lub trzech zawiasach. Do otwierania służy klamka, która może być wyposażona w zamek. Ościeżnica posiada dookoła uszczelkę.

Doskonałe wygłuszenie

drzwi-na-wymiar-irwar-012.jpg

DRZWI BEZ OŚCIEŻNICY

Szklane drzwi bez futryny mogą występować zarówno w formie drzwi przymykowych, jak i wahadłowych. W obu przypadkach prezentują się niezwykle efektownie. Brak zdecydowanej ramy, która ograniczałaby szklane skrzydło sprawia, że całość wygląda bardzo subtelnie i nienachlanie, dzięki czemu będzie pasować do niemal każdej aranżacji.
Zazwyczaj są drzwiami wahadłowymi bez klamki i zamka a do otwierania służy pochwyt, który dzięki swojemu rozmiarowi nadaje drzwiom bogatego wyglądu.
Drzwi mają wbudowane zachowanie pozycji zamkniętej oraz otwartej w obie strony. Dodatkowo posiadają funkcje domykania od kąta 25º i pozycjonowania automatycznie pod kontem 90º. Wystarczy lekko je popchać w celu zamknięcia a same ustawią się w odpowiedniej pozycji.

Najtańszy wariant zabudowy szklanymi drzwiami

DRZWI DWUSKRZYDŁOWE I KILKUELEMENTOWE ZABUDOWY SZKLANE

Drzwi dwuskrzydłowe wymagają odpowiedniej przestrzeni przez co wykorzystane są raczej w większych pomieszczeniach. Bardzo popularne jest ich zastosowanie we wnętrzach o charakterze publicznym, np. w salach konferencyjnych, biurach, czy gabinetach. Jednak warto zauważyć, że mogą też bardzo efektownie wyglądać w aranżacjach domowych, np. jako drzwi do salonu.

Zabudowy szklane są częstym elementem aranżacji biurowych oraz galerii handlowych. Takie rozwiązanie łączy w sobie aspekty praktyczne oraz estetyczny, nowoczesny wygląd. W zależności od potrzeb i projektu można zastosować różne typy drzwi szklanych – wahadłowe, dwuskrzydłowe, przymykowe lub przesuwne.

Efektowny wygląd - bogate wykończenie

Możliwości - Indywidualizm

Wiele możliwych funkcjonalności oraz mnogość dostępnych zdobień oraz dodatków, sprawiają że lista dostępnych opcji jest tak długa że praktycznie nie ma dwoje takich samych drzwi.

Szklane drzwi wahadłowe z grawerowanym wzorem

DRZWI W CZARNYM WYKOŃCZENIU

Najnowsze trendy coraz częściej wykorzystują czarny kolor do budowania nowoczesnych, niebanalnych aranżacji. Dostosowując się do tych trendów prowadziliśmy do naszej oferty szeroką gamę okuć w czarnym wykończeniu co pozwala nam wykonać każde zlecenie w nowoczesnym czarnym wykończeniu.

Wykonujemy drzwi w czarnym wykończeniu do domów, mieszkań, biur oraz wszelkiego rodzaju instytucji użytku publicznego. 

Drzwi oraz przeszklenia z czarnymi okuciami jest coraz chętniej wykorzystywane w aranżacjach wnętrz mieszkalnych oraz użytkowych. Sprawiają, że wnętrza nabierają charakteru, a także stanowi mocny kontrast dla jasnych kolorów.

NOWOŚĆ

Modne wykończenie, coraz częściej wybierane przez projektantów

Realizacja zamówienia

Niezależnie od wymiarów, zamówienia są realizowane według indywidualnych wytycznych naszych klientów. Cały proces odbywa się w 3 etapach.

1. WYCENA

W celu otrzymania wyceny, prosimy o przesłanie potrzebnych informacji, tzn. rodzaj drzwi, rodzaju szkła i okuć oraz wymiary. 
Napisz do nas lub zadzwoń

2. WYKONANIE

Po akceptacji warunków cenowych umówimy termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania zamówienia(produkcji szkła) (odbiór lub dostawa).

3. ODBIÓR LUB MONTAŻ

Gdy drzwi będą gotowe można odebrać ją w naszej siedzibie, lub wybrać usługę dostawy. Zapewniamy również montaż.
Możliwa wysyłka kurierem mniejszych elementów.

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości