Lustra

Lustro w przedpokoju może być nie tylko wspaniałą dekoracją ale również pełnić funkcję praktyczną. Lustro wykonane na wymiar można bardzo dobrze dopasować do wnętrza. Zwykle w przedpokojach spotykamy się z wąskimi, wysokimi lustrami, jednak nic nie stoi na przeszkodzie my lustrzana tafla pokryła całą ścianę.

Lustra na wymiar

U nas zamówisz lustro do własnego domu według własnego pomysłu. Dowolny jest wymiar oraz dodatki, czy to fazowane krawędzie czy piękna rama która ozdobi twoje wnętrze oraz nada im indywidualnego charakteru.

ZDOBIONE

W RAMACH

SAMOCHODOWE

ZAMÓW NA WYMIAR

Lustro na wymiar z podświetleniem (poświatą)

Jednym z najefektowniejszych dekoracyjnych oświetleń lustra jest podświetlenie dookoła (zrobienie poświaty). W takim przypadku my wykonujemy samo lustro, a fachowiec na miejscu przygotowuje oświetlenie. Aby je wykonać przed montażem lustra należy zamocować do ściany płytę gipsowo-kartonową, następnie zamocować po obwodzie pasek Led i podpiąć oświetlenie do włącznika (który powinien być uprzednio przygotowany). Następnie pozostaje już montaż lustra szerszego z każdej strony o około 1-3 cm.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz montażu luster.

  • Gwarancja wieloletniej trwałości, dzięki zastosowaniu odpowiednich systemów montażu.

  • Tylko najwyższej jakości produkty sprawdzonych europejskich producentów.

  • Szybkość realizacji nawet w 24 godziny od pomiaru do montażu lustra.

  • Najwyższa jakość to nasz standard.

Świadczymy usługi na terenie województwa śląskiego, przy dużych inwestycjach również na terenie całego kraju. Obsługujemy klientów w Czechach – Ostrawa oraz miejscowości przygraniczne.

Montujemy lustra na wymiar między innymi w Rybniku, Żorach, Wodzisławiu Śląskim, Orzeszu, Gliwicach, Knurowie, Zabrzu, Pszczynie, Czerwionce-Leszczynach, Rydułtowach, Pszowie, Książenicach, Lyskach, Suminie, Raciborzu, Jastrzębiu Zdroju, Rudach, Mikołowie, Pawłowicach.

Oferujemy transport naszych produktów. 
Przy zamówieniach powyżej 1000 zł.
dostawa GRATIS 

Darmowa Dostawa

Znajdziesz nas również na:

Nad tym jeszcze pracujemy, zapraszamy wkrótce

Realizacja zamówienia

Niezależnie od wymiarów, zamówienia są realizowane według indywidualnych wytycznych naszych klientów. Cały proces odbywa się w 3 etapach.

1. WYCENA

W celu otrzymania wyceny, prosimy o przesłanie potrzebnych informacji: rodzaju lustra, wymiar oraz informacje o sposobie montażu.
Napisz do nas lub zadzwoń

2. WYKONANIE

Po akceptacji warunków cenowych umówimy termin pomiaru (wersja z montażem) lub od razu przystąpimy do przygotowania lustra (odbiór lub dostawa).

3. ODBIÓR LUB MONTAŻ

Gdy lustro będzie gotowe można odebrać je w naszym warsztacie lub wybrać usługę dostawy. Zapewniamy również profesjonalny montaż.
Możliwa wysyłka kurierem mniejszych elementów.

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości