Lustra

lusterka samochodwe lustra grawerowane piaskowane oraz z innymi odobami lustra w ramach

Wyjątkowa ozdoba wnętrz

Czasem nie zdawać sobie można sprawy, jak niezwykłą rolę w każdym domu czy mieszkaniu odgrywają lustra. Każdy z nas lubi dobrze wyglądać. Codziennie oglądamy własne odbicie w lustrze sprawdzając, czy fryzura jest nadal odpowiednio ułożona. Lustra z oświetleniem przydają się podczas codziennych czynności takich jak golenie lub robienie makijażu a przed wyjściem z domu możemy sprawdzić jak się prezentujemy. Odpowiednio dobrane lustra stanowią też element dekoracyjny przedpokoju czy łazienki. Dodają wnętrzom prestiżu i elegancji a także powiększają optycznie pomieszczenie.

Nasza oferta to: lustra na wymiar z montażem, szlifowane, fazowane, z oświetleniem LED, z piaskowaniem wzorów, różne kształty i kolory.

Świadczymy usługi od pomiaru do montażu! Zapraszamy do kontaktu!      

 

 

 

Lustro to szkło pokryte od tyłu warstwą odbijającą światło. Lustra kryształowe są z posrebrzonego szkła FLOAT. Szkło pokrywane jest maszynowo warstwą srebra, a bezpośrednio potem miedzi. Pokrycie to jest suszone i utwardzane. Następnie pokrywa się lakierami: podkładowym i nawierzchniowym.