IRWAR 

Nasza firma specjalizuje się w obróbce szkła. W swojej ofercie posiadamy mnóstwo wzorów luster, ram oraz wybór wszystkich dostępnych rodzajów szkła. Wykonujemy wszystkie prace szklarskie. Przyjeżdżamy na miejsce, mierzymy, wykonujemy i montujemy. Kompleksowa obsługa w jednym miejscu! W naszej ofercie m.in.: 

– Szklenie: okien, drzwi, wystaw, gablot, mebli, itp.

– Lustra na wymiar: fazowane, piaskowane, z oświetleniem, w ramach, LED.

– Ramowanie /oprawa obrazów: plakatów, dyplomów, zdjęć, luster, itp.

– Szklane panele kuchenne – z szkła lakierowanego(lacobel) oraz szkła z nadrukiem(grafiką).

– Produkcja oraz montaż kabin prysznicowych oraz drzwi szklanych na wymiar 

– Zabudowa szkłem dowolnych wnęk.

Oraz wszystko inne z szkła na wymiar.

Krótko o historii….

IRWAR jako firma rozpoczął swą działalność w 1964 roku, od początku specjalizowała się w obróbce szkła oraz produkcji luster , wszystkie sprzedawane lustra były produkowane w naszym zakładzie do 1981 roku. Kiedy to wejście na rynek producentów europejskich oraz udoskonalenie produkcji masowej, zaowocowało zaprzestaniem produkcji . W dalszych latach wraz z wzrostem możliwości obróbki i zdobienia szklą na róże sposoby, zostały wprowadzone liczne produkty z szkła zdobionego. Wraz z wprowadzeniem na nasz rynek szkła hartowanego pojawiły się dalsze możliwości rozwoju, szkło stało się nie tylko towarem ozdobnym, a materiałem konstrukcyjnym w bieżących czasach niewykorzystywany w niezliczonej ilości produktów i budynków. Dzisiaj znowu wracamy do coraz bardziej ozdobnego charakteru szklanych produktów, jednak wzrost wykorzystania w przemyśle budowlanym oraz motoryzacyjnym nadal rośnie z każdym rokiem.

 Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz  wykwalifikowanej kadrze pracowników możemy Państwu zaoferować najwyższej jakości produkty oraz usługi. 

Zapraszamy do naszych odwiedzenia naszego sklepu!

adres:

Żory ul. Szeroka 1, (wejście od ul. Kaczej)

Tel: 606 496 135, (32) 4342762 

Tel: 575 786 676

 

 

Zachęcamy do polubienia naszej strony na facebooku