Ramy w listwach

Jeśli chcesz, aby Twoje rysunki, plakaty, grafiki, zdjęcia czy hafty zyskały godną oprawę, u nas znajdziesz fachową obsługę oraz doradztwo. Oprawimy twoje skarby w ramę, którą wybierzesz na miejscu oraz profesjonalnie dopasujemy passpartout. Masz też możliwość zamówienia lustra na wymiar, zindywidualizowanego i dopasowanego do stylu pomieszczenia, w którym będzie wisieć.

LISTWY POLSKIE
wzornik

Wzór 1101

Wzór 1401

Wzór 1404

Potrzebujesz oprawić obraz, plakat grafikę czy reprodukcję a nawet lustro?  Bez różnicy! U nas dostaniesz fachową pomoc i doradztwo, nie pozwól  by twój dom był bez wyrazu i stylu. Zdecyduj się już dziś odmienić swoje ukochane wnętrze i poczuć się komfortowo dzięki niewielkim zmianom, takim jak piękny obraz w stylowej lub nowoczesnej ramie, która nada charakteru twojemu otoczeniu. Zmień zwykły plakat czy reprodukcję słynnego obrazu w dzieło sztuki godne Ciebie. Nie pozwól aby zdjęcie twojej rodziny marnowało się w szafie, nie niszcz tylko opraw portret ślubny i zrób sobie prezent. Dopasuj u Nas ramę która Ci w tym pomoże. Opraw dyplom i pochwal się swoimi umiejętnościami wieszając go w Swojej firmie. Oprawa grafik też cieszy się wielkim powodzeniem.  Dzięki drewnianym ramom w stylowych lub nowoczesnych formach jak również ramom ręcznie zdobionych będziesz miał minimum potrójną korzyść – SATYSFAKCJĘ , PIĘKNO I OCHRONĘ PRZED ZNISZCZENIEM I KOROZJĄ. 

 

Wybierz i zamów ramę –

napisz nr ramy, wymiar wewnętrzny bądź zewnętrzny, oraz napisz czy w ramę ma być wprawione lustro, szyba (do plakatów itp.), usztywnienie tyłu czy ma to być sama rama.

Możliwość wysyłki na terenie całego kraju

Z pobraniem -35 zł

Przedpłata na konto 30 zł

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości