Zadzwoń umów się na pomiar lub wykonaj bezpłatną wycenę 606 496 135 | 32 43 42 762

 

Szkło z nadrukiem

Szklane panele kuchenne są dzisiaj nieodzownym elementem nowoczesnej kuchni, prostota i ponadczasowe piękno utrwalone na szkle, nadają pomieszczeniom wyrafinowanego wyrazu.

Nasza Firma oferuje profesjonalne usługi projektowania, produkcji oraz montażu szklanych paneli kuchennych i nie  tylko, wykonujemy wiele nietypowych realizacji z wykorzystaniem nadruków na szkle, również jako nośniki reklamowe, ozdoby łazienek, salonów oraz innych pomieszczeń.

Grafika lub zdjęcie na szkle- zerwij z tradycją i zastąp nudne płytki ścienne nowoczesną i ponadczasową fotografią lub motywem graficznym na szkle, który ożywi Twoją kuchnię, łazienkę, salon a nawet biuro. Każde szkło które nas opuszcza charakteryzują żywe, głębokie kolory oraz starannie i równo wyszlifowane krawędzie.

 

Na wszystkie powyższe produkty pobieramy zdjęcia z serwisu www.fotolia.pl lub przyjmujemy dowolne zdjęcie Klienta, które sprawdzamy pod kątem odpowiedniej do danego rozmiaru jakości (rozdzielczości).

Każde zdjęcie z serwisu www.fotolia.pl posiada unikalny numer, który należy podać przy zamówieniu.

Wykonujemy nadruki na szkle w specjalnej technologi druku UV, który pozwala na uzyskanie dużej odporności również na starzenie oraz promienie słoneczne w połączaniu z trwałym materiałem jakim jest szkło. Nasze produkty charakteryzują się wysoką długotrwałością, nie jest to wydruk na foli przyklejony do szkła, Uwaga – Folie kurczą się z czasem (my dajemy gwarancje na nasz produkt oraz montaż )

 

Napisz do nas wiadomość z wymiarami i preferencje co do rodzaju szkła a wykonamy wycenę.

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

 

Close Menu