Szkło ornamentowe znakomicie nadaje się do projektowania wnętrz jasnych, a zarazem dających poczucie prywatności. W ofercie jest szeroka gama wzorów, barw i faktur, pasujących do wystroju mieszkań oraz pomieszczeń niemieszkalnych.

Niektóre z zastosowań to:

  • ścianki działowe i ścianki przesuwne;
  • szklane i oszklone drzwi;
  • okna;
  • kabiny prysznicowe i osłony wannowe;
  • meble (biurka, stoły, lady, półki);

Walory estetyczne – Szkło ornamentowe przepuszcza światło, subtelnie je przy tym rozpraszając, dzięki czemu harmonijnie współgra z każdym stylem wystroju wnętrz, zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym.

Światło i prywatność – wydziela przestrzeń, jednocześnie rozświetlając ją i nadając jej perspektywę. Dzięki tym właściwościom jego zastosowanie pozwala na: optyczne powiększenie pomieszczeń mieszkalnych za pomocą przyjemnie rozproszonego światła; nadanie wnętrzu domowego, intymnego nastroju, dzięki odgrodzeniu się od niepożądanych spojrzeń z zewnątrz.

Szkło ornamentowe jest szkłem płaskim, bezbarwnym uzyskanym dzięki procesowi walcowania szkła. Wszystkie szkła ornamentowe posiadają swój kierunek ułożenia wzoru oraz stronę na której wzór jest odciśnięty.  Istnieje możliwość hartowania lub laminowania szkła w przypadku niektórych zastosowań.

Przepraszamy za brak zdjęć strona w budowie